copyrighted by Lnet sp. z o.o.    
head head
head head head
 
Aktualności
Forum
Cennik
Poczta
Usługi
Twoje łącze
Kontakt z nami
Lnet-TELECOM
Projekty UE
 
alarmuj

Internet

Osoby zaczynające swoją przygodę z Internetem z pewnością zainteresują asymetryczne usługi z grupy Infostrada. Usługi te charakteryzują się znacznie większą prędkością pobierania w stosunku do prędkości wysyłania danych (stąd określenie "usługi asymetryczne").

Infostrada

Osoby, które potrzebują czegoś więcej niż typowy asymetryczny dostęp do Internetu jaki oferuje Infostrada, powinny rozważyć wybór usług z grupy MiX. Jak wynika z nazwy, usługi te to miks tego co najlepsze w LNET. MiX jest więc usługą, która powinna zadowolić praktycznie każdego użytkownika Internetu.

MiX

Wszystkich, a w szczególności zaawansowanych użytkowników Internetu, zapraszamy do zapoznania się z usługami symetrycznymi (taka sama prędkość wysyłania i pobierania z Internetu). Usługi te są szczególnie polecane osobom, dla których prędkość wysyłania do Internetu jest równie ważna co prędkość pobierania, np: często wysyłają zdjęcia lub filmy znajomym, pracują zdalnie i muszą często wysyłać wyniki swojej pracy do pracodawcy, itp.

Dopasuj Internet

Każdego kto posiada komputer przenośny z interfejsem WiFi zainteresuje rozszerzenie podłączenia do sieci o dostęp WiFi. Dzięki tej usłudze Państwa komputer może mieć dostęp do Internetu w dowolnym miejscu waszego domu, właśnie tam gdzie akurat jest to potrzebne.

Smart WiFi

W razie trudności z wyborem rodzaju usługi najbardziej dopasowanej do Państwa potrzeb nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.

Telewizja kablowa

Mieszkańców osiedli Bolesława Chrobrego, Mieszka I, Zbiorcza oraz części osiedli Janów i Batorego zapraszamy do skorzystania z usługi telewizji kablowej LNET. Usługa obejmuje dostęp do programów analogowych oraz cyfrowych bezpośrednio na telewizorze. Do odbioru programów cyfrowych nie potrzeba dodatkowego dekodera, co zapewnia najwyższą jakość (sygnał cyfrowy trafia bezpośrednio do telewizora) i komfor (telewizję obsluguje się tylko jedenym pilotem).

Telewizja kablowa

Jeśli posiadają Państwo nowy telewizor obsługujący obowiązujący w Polsce standard cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, to nic więcej nie jest potrzebne do odbierania dostępnych u nas programów analogowych i cyfrowych.

Jeśli posiadają Państwo starszy telewizor to bez problemu odbierze on wszystkie dostępne u nas programy analogowe. Do odbioru programów cyfrowych potrzebny jednak będzie zewnętrzny dekoder cyfrowej telewizji DVB-T, urządzeie stosunkowo tanie i łatwo dostępne w większości sklepów RTV.

Telewizja z Internetem

Telewizja z dodatkiem Internetu to tanie rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać jednocześnie z telewizji usługi dostępu do Internetu. Najkorzystniej jest kupić obie usługi razem, w ramach pakietu Duo.

Infostrada

. . .
acrabit
symantec

Strona główna | Aktualności | Forum | Cennik | Poczta | Usługi | Twoje łącze
Kontakt z nami | Lnet-TELECOM | Projekty UE | Alarmuj Serwis
infotech aktualno�ci