Telewizja kablowa

Bezpośrednio na telewizorze, bez dekodera

Telewizja w LNET to dostęp do programów w jakości HD i 4K Ultra HD bezpośrednio na telewizorze.

Do odbioru programów cyfrowych nie potrzeba dodatkowego dekodera. Zapewnia to najwyższą możliwą jakość, bo oryginalnie zakodowany sygnał trafia bezpośrednio do telewizora, który dzięki temu ma dostęp do kompletu oryginalnych informacji, które może wykorzystać do optymalnego sterowania panelem LCD czy OLED.

Brak dekodera to komfort obsługi telewizji tylko jednym pilotem, brak potrzeby włączania/wyłączania drugiego urządzenia oraz większy porządek w kablach za telewizorem (dwa kable mniej).

Brak dekodera oznacza też szybkość. Z naszą telewizją nie spóźnisz się z toastem sylwestrowym, a o bramkach podczas meczu dowiesz się pierwszy, z transmisji TV, a nie z okrzyku radości sąsiada.

Nie bez znaczenia jest to, że każdy dekoder mniej to oszczędność prądu i mniejsze obciążenie środowiska naturalnego związane z jego produkcją, dystrybucją i utylizacją.

Telewizja Milo z Internetem

TV Milo
+
Internet 30
59 zł
TV Milo
+
Internet 150
69 zł
TV Milo
+
Internet 800
89 zł
TV Milo
+
Internet 1200
99 zł
TV Milo
+
Internet 2500
199 zł

Telewizja Multi z Internetem

TV Multi
+
Internet 50
99 zł
TV Multi
+
Internet 200
109 zł
TV Multi
+
Internet 800
119 zł
TV Multi
+
Internet 1600
139 zł
TV Multi
+
Internet 2500
229 zł
Programy

Dokumenty do pobrania

Regulaminy promocji Internetu i Internetu z telewizją zawierają szczegóły promocji takie jak okres umowy, przyznana ulga w abonamencie, itp.

Standardowe cenniki Internetu i telewizji kablowej poza cenami bez promocji zawierają pełny opis każdej usługi, na przykład prędkości pobierania i wysyłania w przypakdu Internetu.

Regulaminy świadczenia usług dostępu do Internetu i telewizji kablowej zawierają postanowienia dotyczące warunków i zakresu świadczenia usług, odpowiedzialności, reklamacji, itp.